Sprzedaż / działka w Kępie Zatorskiej

/ Kępa Zatorska / Drwały

Cenisz sobie niezależność, świeże powietrze i czas spędzony z rodziną w weekend poza zgiełkiem miasta? A może szukasz miejsca w otoczeniu zieleni do zamieszkani na stałe? Jeśli tak, to ta oferta będzie dla ciebie idealna . Działka o pow. 2249 m2 w miejscowości Kępa Zatorska obręb Drwały gmina Zatory, powiat Pułtuski.
Oferowana działka znajduje się w otoczeniu mazowieckich łąk i lasów, położona na skraju malutkiej wsi składającej się z sześciu niewielkich gospodarstw przez którą płynie mała rzeczka Prut - prawy dopływ Narwi długości ok 25 km. Do Pułtuska ok 20 km, do Wyszkowa ok 20 km, do Warszawy ok 50 km.
Media w granicach działki: prąd, woda z miejskiego wodociągu. Na zdjęciu prezentujemy dodatkowo dom trwały całoroczny wysoce-energooszczędny. Powierzchnia po podłogach wewnątrz 110 m2 – 5 pokoi (!) i 2 łazienki. RATA / mc – 1.800 zł Cena: 489.000 zł netto + 8 % VAT.
Średni czas na wykonanie opracowania i uzyskanie pozwolenia na budowę to od 2 do 4-rech miesięcy. Średni czas na realizację zakresu Stanu Surowego Zamkniętego to do 2 miesięcy od uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapraszamy do prezentacji.

Szczegóły oferty:

ID OGŁOSZENIA: HI-82/10385/OGS
Typ nieruchomości: Działka
Typ oferty: Sprzedaż

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
/ Kępa Zatorska / Drwały
walkscore 4/100
4
Walk Score
Car-Dependent

Miejsca w pobliżu powered by yelp

Obserwacji nieruchomości:

Recenzja: Sprzedaż / działka w Kępie Zatorskiej

Avatar
Ogólna ocena:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Recenzja:
Login to leave a review