Dom z basenem + działka pod Warszawą

/ / Radziejowice
Dom
5 Sypialni
3 Łazienki
1 Garaż/e
205 m²

Tym razem alternatywa zamiast apartamentu 100 -150 m2 w Warszawie (choć nie tylko w Warszawie – szczegóły w dalszej części opisu).

Autorski projekt indywidualny na cudnej działce!
Zastosowano niskoprzetworzone i trwałe materiały: keramzyt (nie keramzytobeton), wełny skalne, palony modrzew ... Eko instalacje tzw. OZE +++.

Tak, tu akurat na tej działce
Tak, w tym wypadku z podgrzewanym basenem

Do działki bezpośrednio dojazd mało uczęszczaną drogą asfaltową z latarniami. W sąsiedztwie domy. To nie jest środek Borów Tucholskich, a 30 min od Warszawy przy trasie S8 - 5 minut asfaltem pod samą działkę.

To nie jest dom styropianowy, niby ekologiczny - tylko budynek z zastosowanymi, niskoprzetworzonymi materiałami realnie i ... naprawdę - keramzyt (nie keramzytobeton) to w zasadzie glina, czyli materiał trwały o wyjątkowej stabilności temperaturowej uzyskiwanej w pomieszczeniach z niego wykonanych. Wełny skalne stosowane na docieplenia to również produkt ... z natury.

Efekt --
Budynek bez chemii i z trwałych, zdrowych dla organizmów żywych materiałów. Nie jest to budynek rekreacyjny i nie jest to budynek "bez pozwolenia" ...

Budynek całoroczny w oparciu o Warunki Projektowe Warunki Techniczne 2021 jako budynek energooszczędny – zero/plus energetyczny.

Gwarancja na konstrukcję budynku wynosi 50 lat.

Szerszy opis -
Od wjazdu z asfaltowej ulicy widok zaprojektowany celowo skromnie. Widzimy płot z elementami palonego drewna modrzewiowego oraz drewniane, palone fasady budynków (duży garaż oraz dom). Na podjeździe za bramą zastosowano szary granit. W górze widać i słychać korony drzew. Taki obraz mamy z ulicy! Po przeciwległej stronie duża witryna od strony wschodniej zaprasza wspomniane korony drzew do środka, do domu.
Wewnątrz, za witryną powstała jasna przestrzeń nowoczesnego, wysokiego i doświetlonego przez wpadające od wschodu promienie słoneczne salonu, w którym zaprojektowano również aneks kuchenny i jadalnię. Wyjście na taras zaprojektowano od strony południowej. A za witryną już na zewnątrz, przy pergoli od strony zewnętrznej znajduje się basen z podgrzewaną wodą.

W budynku mamy dwie sypialnie dziecięce z dostępem do tarasu oraz sypialnię małżeńską z niezależna łazienką. W korytarzu łazienka główna oraz mała łazienka dla gości, szafy, wieszaki na ubrania. Z salonu na poddasze zaprojektowano schody, by pod dachem stworzyć miejsce do odpoczynku lub do pracy, czytelnię – bibliotekę. Witryna szklana wschodnia wykonana została ze szkła specjalnego. Pozostałe okna dodatkowo posiadają rolety.

Dom zaprojektowany bardzo komfortowo dla czteroosobowej rodziny. Wykonano instalację ogrzewania z zastosowaniem pompy ciepła, mechaniczną wentylację pomieszczeń, klimatyzację. Wszystkie instalacje ze sterowaniem inteligentnym – w tym również rolety na oknach. Budynek z podłączoną kanalizacją i przyłączami prądu oraz wodą z jednostką filtrująca. Zastosowano także instalację fotowoltaiczną.

Powierzchnie liczone po podłogach oraz rozkład:
- parter domu liczone po podłogach 100 m2
- poddasze domu liczone po podłogach 60 m2
- garaż dwustanowiskowy z magazynkiem 45 m2

Łącznie: 5 pokoi - wysoki, jasny salon z aneksem kuchennym; 3 sypialnie w tym jedna z niezależną łazienką ; łącznie 3 łazienki; część rekreacyjna/czytelnia na poddaszu; część rekreacyjno-tarasowa z pergolą i basenem zewnętrznym ogrzewanym.

Dziaka położona jest w okolicy Radziejowic – 30 minut samochodem od Warszawy. Ze zjazdu z trasy S8 na działkę prowadzi do samego końca droga asfaltowa. Jadąc tą drogą mijamy miasteczko, piękne tereny pałacowe, nowoczesny obiekt restauracyjno-hotelowy ze spa, jezioro, las. Z tego miejsca jest bardzo blisko również do Żyrardowa. W okolicach termy, parki - tereny do prowadzenia biznesu, do pracy i do odpoczynku.

Budynek w pełnej konfiguracji i zakresie wykonania dokładnie jak w opisie powyżej wraz z działką to cena 1.890.000 zł brutto w przedsprzedaży. Realizacja wraz z zakresem formalnym w terminie do 7 miesięcy.

Uwaga - zdjęcia rendery wnętrz w przygotowaniu!

Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wykonania budynku na skromniejszą lub jej rozwinięcie (!) Projekt może być zmieniany lub adoptowany do innej lokalizacji.

Taki lub inny zaprojektowany Domy-Bio wykonać również na Państwa działce w dowolnym miejscu.

Do podanej ceny nie wliczamy przy tej konkretnej kalkulacji przyłączy, ogrodzenia działki, podjazdu wykonanego z granitu. Skupiamy się na samym budynku domu w jego obrębie oraz jak zawsze na formalnościach.
Zakres wyceny to:
- pełne opracowanie projektowe z udziałem geodety, geologa, konstruktora, architekta, projektantów branżowych
- pozwolenie na budowę
- stan surowy otwarty
- stolarka oraz pokrycie dachu
- ocieplona wełną fasada wykończona deską modrzewiową paloną

Cena ww. zakresu od: 470.000 zł + VAT 8 %
Uwaga. Istnieje możliwość konfigurowania różnych opcji i różnego zakresu realizacji.

Realizujemy każdy projekt i projektujemy indywidualnie.

Szczegóły oferty:

ID OGŁOSZENIA: HI-67/10385/ODS
Typ nieruchomości: Dom
Typ oferty: Sprzedaż
Sypialnia/e: 5
Łazienki: 3
Garaże: 1
Metraż: 205 m²
Rok budowy: 2021

Dodatkowe informacje:

Garaż: Tak

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
/ / Radziejowice

Miejsca w pobliżu powered by yelp

Obserwacji nieruchomości:

Recenzja: Dom z basenem + działka pod Warszawą

Avatar
Ogólna ocena:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Recenzja:
Login to leave a review